Veri Kurtarma İle Tanışın!

Bilgisayarın yanması, hard diske virüs bulaşması, sabit diskin suya düşmesi ve kullanılamaz hale gelmesi ve daha onlarca aksilik kuşkusuz her bilgisayar kullanıcısının başına muhakkak en az bir defa gelmiştir. Böyle durumlarda bozulan cihazdan ziyade içeride bulunan bilgiler, dosyalar, fotoğraflar ve videolar can sıkar.

Oysa sonsuzluğa karıştığını sandığınız bu verileri düşünerek üzülmek yerine hiç vakit kaybetmeden en iyi veri kurtarma ekibi ile iletişime geçme gibi bir şansınız var. Maalesef halen çok iyi bilinmeyen hatta varlığından dahi bihaber olunan bu hizmet, sizin için hayati önem taşımayan verilerinizin dahi kurtarılmasını sağlayabiliyor.

veri kurtarma

Hangi Durumlarda Veri Kurtarılabilir?

  • Veriyi yanlışlıkla silme
  • Diskin bozulması
  • Diske format atılması
  • Diske virüs bulaşması
  • Kartın yanması

Bu durumlar sıklıkla yaşanan arızalardır ve genellikle doğru ekibe disk teslim edildiğinde % 100’e yakın bir oranda başarı elde edilir. Ancak tozdan arındırılmış odada veri kurtarma işleminin yapılması, disk sahibinin uzun süre beklemeden hemen diskini ekibe götürmesi gibi hususlar da başarıyı doğrudan etkiler. Bu yüzden verilerinize asla ulaşamayacağınızı düşünerek üzülmek yerine harekete geçmeniz daha doğru bir tercih olur.