Cildinizi Karbon Peeling ile Gençleştirin

Güzel görünmek her kadının arzu ettiği bir durumdur. Bu kimi zaman olarak doğal olarak, kimi zamanda yapılan birkaç uygulama ile gerçekleşir. Kadınlar güzellik adına çeşitli sağlık merkezlerinde yaptırdıkları uygulamalar vardır.

Uygulamalar içerisinde en yaygın yapılan ise yüz bölgesinin bakımı ve gençleşmesini sağlayan karbon peeling uygulaması olmuştur. Karbon peeling cilt üzerine uygulanan, ölü derinin vücuttan atılması ve temizlenmesi işlemidir. Karbon peeling güzellik uzmanları tarafından yapılan lazer uygulaması olup, cilt için sağlıklı ve güvenilir bir uygulamadır. Karbon peeling ile ölü tabakalar soyulma yaparak yeni ve parlak bir cilde sahip olmanız sağlanır. Peeling uygulaması hassas ciltlerde geçici kızarıklığa neden olabilir.

karbon peeling
karbon peeling

Akne Problemlerine Karbon Peeling Çözümü

Cildin gençleşmesi için yapılan peelign uygulamasını başarı ile gerçekleştiren Dr. Fulya Tezel peeling uygulamalarını yaklaşık 6-10 seans arasında yapmaktadır. Yüz bölgesinde akne ve lekelere karşı son derece etkin bir çözüm sunan karbon peeling uygulaması hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve daha birçok güzellik uygulamasını görmek internette mümkün.