Tül Etek Kombinleri

Jean pantolonları giymekten ve klasik kombinlerden sıkıldıysanız son dönemlerde bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen tül etek modellerinden yararlanabilirsiniz. Sallantılı ve bol kesimli tül etekleri birkaç farklı noktaya dikkat ederek kombinlerseniz oldukça şık ve çekici bir stil elde edebilirsiniz.

tül etek
tül etek

Tül etek modelleri yalnızca özel günlerde giyebileceğiniz etek modelleri değildir. Günlük olarak da kullanabileceğiniz etekleri spor ve enerjik bir tarza büründürebilmek için t-shirt ve gömlek modellerini kullanabilirsiniz. Kabarık ve tül kumaşlı eteklerinizi basic tarzdaki t-shirtleriniz ile kombinlerseniz rahat bir duruşu dışarıya yansıtabilirsiniz.

Sade ve İddialı Stiller

Daha iddialı ve samimi bir stil elde etmek istiyorsanız kısa bluz modellerini kullanabilirsiniz. Sade ve düz renkli bir kısa bluz ile birlikte sallantılı ve büyük bir kolye kullanırsanız sadelik içerisinde hareketliliği elde etmiş olursunuz.

tül etek modası
tül etek modası

Çizgili t-shirt modelleri yaz ve kış aylarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Çizgili bir bluz veya t-shirt modelini tül etekler ile birlikte kombinlerseniz oldukça uyumlu ve şık bir kombin elde etmiş olursunuz.