Sigarayı Bırakmanın Güzelliğinize Katkısı

Genel itibariyle şunu söylemek istiyorum, sigara bir bayanın eline asla yakışmıyor. Her türlü zararı belki ortak değerler taşıyor ama dışarıdan bir göz olarak bakıldığı zaman, sigaranın bir bayana yakıştığını söylemek gerçekten imkânsızdır. Bunun üstüne bir de bayanlar, sigaranın güzelliklerine olan negatif etkileri bilseler, bence hemen ellerinden atarlardı.

Sigaraya Hayır
Sigaraya Hayır

Bir Bayana Asla Yakışmıyor

İsterseniz ben bayanlara bu konuda biraz tavsiyelerde bulunayım. Güzel ve bakımlı olmak için, sigarayı elinizden bırakmanız gerekir. Bıraktığınız anda, kırışıklıklara elveda diyeceksiniz.

Sigarayı Bırakalım
Sigarayı Bırakalım

Bitmedi, yüzünüzde ve vücudunuzda beliren sarkmalarda tarihe karışmış olacaktır.Bitmedi, cilt kanserine yakalanma riskiniz azalacaktır. Bitmedi, dişerinizde beliren o sarı tabaka kendisini beyaz tabakaya teslim edecektir.

Sigarayı Bırakmak Astımdan Kurtarır
Sigarayı Bırakmak Astımdan Kurtarır

Sigaranın olumsuzluklarında sıyrılmanız, onu elinizden bırakarak mümkün olacaktır. Güzel ve bakımlı olmak istiyorsanız, önce sigarayı bırakmalısınız.  Yaşlılık belirtilerinin daha uzun bir süre ertelenmesine olanak sağlayabilirsiniz. Bunun için sigarayı bırakmanız gerekir.

Bir Kadına Asla Yakışmıyor
Bir Kadına Asla Yakışmıyor

Her şey bir kenara, başta söylediğim noktaya geri dönmek istiyorum. Sigara bir bayana asla yakışmıyor, bayanlar incedir, kibardır ve narindir. Onların ellerinde sigara görmek, gerçekten beni çok üzüyor. Güzelliklerini gölgede bırakıyor. Lütfen bırakın.