Seni Seviyorum Diyemeyenlere Alternatif Sözler

Günümüzde birçok insan çekingen. Karşı tarafı çok seviyorlar ama bunu dile getirmekte zorlanıyorlar. Belki de budur gerçek aşk. Aşk, insanın sevdiğine sevgisini söylemekten ibaret değil, o sevgiyi yaşamak ve karşı tarafa yaşatmaktır. Birini çok seviyorsunuz ama ona seni seviyorum diyemiyorsunuz dilediğiniz gibi. Bu utangaçlığı kırmak için alternatif sözler deneyin.

alternatif yollar
alternatif yollar

Bunları Söyleyin

Kendinizi seni seviyorum cümlesine hazırlamak için ona yakın cümlelerle partnerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Mesela iltifat bu olayın başrolüdür. Ona çok güzel olduğunu söyleyin. Zaten gerçekten böyle düşündüğünüz için gerisini gözleriniz halledecektir. Bu cümleyi kurduğunuz an gözlerinizdeki aşkı gören kişi zaten her şeyi anlayacaktır.

seni seviyorum
seni seviyorum

Bir sınava ya da iş görüşmesine girebilir partneriniz. Ona her ne olursa olsun güvendiğini ve her zaman yanında olacağınızı söyleyin. Onu özlediğiniz zamanlarda bunu dile getirin. Onunla yapmak istediklerinizden bahsedin. Ona olan hayranlığınızı günden güne daha iyi anlayacaktır. Sizde her yeni bir gün sözlerinizi geliştirin. Böylelikle kapanışı seni seviyorum cümlesiyle yaparak yepyeni şeylere yelken açacaksınız.