LG’den Katlanabilir Klavye Rolly Haberleri

Teknolojinin gelişmesiyle tablet bilgisayarlarının yeni klavye tasarımlarını görmek mümkündür. Dünya devi LG yeni tasarımı olan klavyelerle adından bahsettirmeyi bir kez daha başardı. Markanın üretmiş olduğu klavye için katlanabilir denilse de klavyenin yuvarlanabilir açıklamasında daha uygun bir cihaz olduğu söylenebilir. Yeni üründe artık tabletlerin taşınabilmesini klavye desteği ile arttırdığını görmek mümkündür.

rolly
rolly

Vatandaşın gereksinimlere cevap verebilecek teknolojik ürünlerin sağladığı avantajlar oldukça fazladır. LG’nin üretmiş olduğu klavye eski teknoloji klavyeleri adeta rafa kaldıracak cinsten bir üretim oldu. Bu ürünle katlanabilir klavye devri kapatıldı.  Yuvarlanabilir klavye devrini başlatacak olan firmanın cihaz hakkında yapmış olduğu çeşitli açıklamalar gündemde yer alıyor. Bu cihazları taşımanın oldukça kolay olacağı tahmin ediliyor. Aynı zamanda cihazın kullanımının da hayli kolay olacağı söyleniyor.

Teknik Detaylar

LG Rolly Klavye taşıması kolay, tasarımı başarılı bir cihaz olarak sıklıkla gündeme geliyor. Klavyenin bu denli rahat olması ve hafifliğinden dolayı, vatandaşların endişeleneceği düşünülse de firma ürünün arkasında duruyor.

klavye
klavye

Cihazın içinde herhangi bir eksiklik olabileceğini düşecekler için kesinlikle eksiklik olmadığı söyleniyor. LG Rolly Klavyenin tuş derinliğinin 17 mm olduğu söylenmiş olup, Bluetooth ile bağlantı sağladığı bilgisi paylaşılıyor. Cihaz bu özelliği ile, daha önce eşleşme yapılan cihazlarla anında bağlantı sağlayabilme olanağı sunuyor.