Küçük Hilelerle Kusurlarınızı Örtebilirsiniz

Her kadın güzel görünebilmek adına bazı nimetlerden faydalanmak ister. Örneğin kısa saçlı kadın saçına kaynak yaptırarak istediği uzun saçlara sahip olabilir ya da koyu renk olan saçlarını hayal ettiği renge anında boyatabilir gibi.

Moda Hileleri
Moda Hileleri

Düzenli cilt bakımı ve vücut bakımı yaptırarak sağlıklı bir cilde sahip olabilir. Buraya kadar kadınların memnun olmadığı ama istediği anda müdahale edebileceği özelliklerinden bahsettik. Peki ya daha uzun vadede memnun olmadığı özellikleri varsa.

Uzun Boylular da Moda
Uzun Boylular da Moda

Yani istediğinden daha kısa boylu olması, hayal ettiğinden birkaç kilo fazla olması ya da bacak boyunun kısa olduğunu düşünmesi v.s. gibi. İşte tamda bu noktada modadaki küçük hileler hayatımıza giriyor. Adı her ne kadar küçük olsa da, etkisi sandığınızdan daha büyük olabiliyor.

Modada Yapılan Küçük Hileler Nelerdir?

Zayıf Gösterecek Kalem Etek Modelleri
Zayıf Gösterecek Kalem Etek Modelleri

Artık 7’den 70’e herkesin bildiği siyah giyinin ince görünün kuralının dışında, bacak boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız diz altı bir etek giydiğinizde altına bileğinizi geçecek bir ayakkabı giymemelisiniz. Üst bedeninizin kalın ya da kısa olduğunu düşünüyorsanız kısa ve bol kesimli bluzlar olduğunuzdan daha kalın görünmenize sebep olacaktır.