Kendi Tasarımınızı Modüler Halılarla Yapın

İlginç modellerden oluşan halı tasarımlarını kendiniz değişik şekilde dekore edebileceksiniz. Yeni trend modüler halı ile evlere çok farklı bir hava geliyor. Odanıza uygun ölçülerde halı tasarımları yaparak, halınıza istediğiniz şekli verebileceksiniz. Halının şeklini değiştireek her yerde kullanmanız mümkün. Satın alırken, halının ölçüsüne sizin karar vermeniz çok güzel fikir. Halı büyük ya da küçük geldi endişesi artık kalmayacak.

halı
halı

Modüler Halılarla Farklı Tasarımlara İmza Atın

Parçalı olan bu tarz halıların en güzel özelliği parçaların ve renklerin yerini kendiniz değiştiriyorsunuz. İstediğiniz boyda halıya kısa sürede sahip oluyorsunuz. Evinizin renk dekorasyonunu değiştirdiğinizde, halı almaya gerek duymadan modüler halı modellerinin parçalarını değiştirerek, farklı renkleri sağlarsınız.

halı tasarımı
halı tasarımı

Parçaları küçülterek ya da genişleterek farklı halı modellerini kendiniz yaratacaksınız. Dolabınıza koyup saklamanız da mümkün. Tek bir ölçüye bağlı olmadan istediğiniz şekli bu tarz halıyla vermeniz çok kolay. Elektrik süpürgesiyle kolay temizlenir ve zor kirlenen özelliği ile ev hanımlarına büyük kolaylıklar sağlayacak. Özel taban kaplaması, yere kolayca sabitlenmesini sağlar.