Fokuslu ultrason ile Gençlik Mucizesi

Gençliğini hiç kaybetmek istemeyenlere özel bir teknik geldi. Fokuslu( ultraskin) yöntemi ile cildiniz kısa sürede gençliğine kavuşacak. Ses dalgaları kullanılan yöntemle cildin alt katmanları harekete geçiriliyor.

fokuslu
fokuslu

Cilt sıkılaşıp, toparlanıyor. Kollajen üretimi arttığı için sağlıklı bağ dokusuna kavuşuyorsunuz. Kırışıklıklarda gözle görülür azalmalar ve artmış bir elastikiyet yapısı.

Fokuslu( Ultraskin) Yöntemi Cilt Sarkmalarına Son

Ciltte elastikiyet kaybolduğu zaman kırışıklıklar görülmeye başlar. Fokuslu( Ultraskin) ciltte sıkılaşma ve özellikle lifting etkisi sağlar. Kaş, yanak, alın ve çene hattı ile göz çevresine başarıyla uygulanır. Gıdı problemlerini de yok eder. Ultraskin cihazı, ısı enerjisi oluşturarak ses dalgalarıyla istenen dokunun derinlerine odaklanır.

fokuslu ultraskin
fokuslu ultraskin

Cildin 3 mm ile 15 mm altına odaklanarak ses dalgalarıyla kolajen üretimini uyarır. Cilt yüzeyi etkilenmeden işlem gerçekleşir. 30 ile 60 dakika arasında uygulanan işlem, 1 ve 3 seans arasında gerçekleştirilir. Çoğunlukla tek seans yeterli olsa da kişilerin kollajen yapısına göre seanslar değişir. Uzun süre kalıcı bir yöntem olarak bilinir.