Işıltılı Makyaj Teknikleri

Genellikle özel gecelerde ve davetlerde tercih edilen ışıltılı makyaj bir bayanı daha cazibeli ve dikkat çekici yapar. Günümüzün ışıltılı makyaj tekniklerinde simler ve pırıltılı tozların yerine daha ölçülü ve göz kamaştırıcı modern ürünler kullanılıyor.

makyaj yapmak
makyaj yapmak

Işıltılı Makyaj Ürünleri

Likit Aydınlatıcı cilde parlak ve canlı bir görünüm kazandırır. Bir parmak ucu kadar alıp cildinize uygulamanız makyajınıza ışıltı katmanız için yeterli olacaktır.

Aydınlatıcı Pudra kullanarak cildinize mum ışığı gibi yumuşak ve romantik bir parıltı kazandırabilirsiniz. Farklı renkleri mevcut olan bu ürünün cilt renginize en uygun olanını tercih etmelisiniz.

makyaj hileleri
makyaj hileleri

Becca Shimmering Skin Perfector SPF25 tek başına kullanılabilen bir ürün olup kapatıcılar ile harmanlanarak ta uygulanabilir. Bu ürün cilde ışıltı verdiği gibi aynı zamanda ışığa karşı parıltılı refleksler sağlar.

Aydınlatıcı Jel fevkalade ışıltılara sahiptir. Hafif ve yumuşak bir yapısı vardır ve cilde ıslak bir parlaklık kazandırır. Özellikle kaşın alt kısımlarına ve göz pınarlarına uygulandığında şahane bir aydınlık sağlayan ürünü ışıltılı bir güzellik için mutlaka kullanmalısınız.