İlk Buluşmada Konuşulmaması Gereken Konular

Bir ilişkinin en önemli safhası ilk buluşmadır. İlk buluşmada olan şeyler, konuşulan konular ve yaşananlar bu ikilinin geleceğini belirleyecektir. Her şeyden sonra bu olayın adının konulmasını sağlayacaktır. İlk randevunuz da karşınızdaki partnerinizin sizin sevgiliniz olup olmayacağının belirleneceğine emin olun. Eğer karşı taraftan hoşlanıyorsanız da dikkatli olun.

ilk buluşma
ilk buluşma

Bu Hatalara Düşmeyin

İlk buluşma oldukça önemlidir. Çünkü nasıl geçtiyse bu sonuç bir şeylerin başlamasına ya da başlamadan bitmesine sebep olur. Buluşacağınız erkekten çok hoşlanıyorsunuz ve beraber bir yerde oturup, yemek yemeye başladınız. Her şey gayet iyi gidiyor. Gereksiz konular açıp güzel giden şeyi bozmayın. Mesela ona eski sevgilinizden sakın bahsetmeyin.

ilk buluşmada neler konuşulur
ilk buluşmada neler konuşulur

Eski sevgili muhabbeti olası bir yeni sevgiliyle yapılmaması gerekiyor. Çünkü bu muhabbet onu sıkar ve gerer. Her şey güzel giderken bunu yapmayın. Ailelerden konuyu açmayın. Aile konuları da özellikle başlarda erkeklerin asla konuşmak istemeyeceği konuların başında geliyor. Ona geçmişini de sormayın. Eğer o istiyorsa size zaten geçmişini anlatır.