İlişki Nasıl Canlı Tutulur?

İlişkilerinizde ilk gün yaşadığınız heyecanı hiçbir zaman kaybetmek istemiyorsanız ve sevdiğiniz kişiyle her gün büyük bir aşk yaşamak istiyorsanız birtakım noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Flört dönemlerinizde sevgilinizi mutlu edebilmek için neler yaptığınızı düşünerek işe başlayın. Sevgilinizi artık elde ettiğiniz için yapmayı bıraktığınız pek çok davranışı tekrar yapın ve sevgilinize özel vakit ayırın.

ilişki
ilişki

Aktiviteleri birlikte yapmaya çalışın ve hafta sonu planlarınız ile ilişkinizi canlı tutmaya çalışın. Adrenalin duygusunu ilişkide her zaman bir şekilde yüksek tutmaya çalışın. Böylelikle partneriniz ile aranızda olan tutkunun da canlı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Kendinize Vakit Ayırmayı Unutmayın

Fakat unutulmaması gereken nokta kendi özel hayatınıza da zaman ayırmanız gerektiğidir. İlişkiyi canlı tutabilmek için 7 gün 24 saat boyunca sevgilinize vakit ayırırsanız bir süre sonra yapacak bir aktivite bulamadığınızdan dolayı ilişkiniz çıkmaza girebilir.

ilişki nasıl canlı tutulur
ilişki nasıl canlı tutulur

Kendi hobilerinize ve ilgi alanlarınıza yeterli vakit ayırdığınız takdirde karşı taraf ile paylaşabileceğiniz çok daha fazla deneyiminiz olacaktır. Bu paylaşım ise yeni aktivitelerin yapılması ve heyecanın canlı kalması için yeterli olacaktır.