Gerçek Bir İnternet Sitesi İçin Ajans.io

İnternet sitelerinin gücü her geçen gün artmaktadır. Dükkanlar, mağazalar, hatta AVM’ler internet ortamına taşınmaktadır. En küçük işletmeden dev markalara kadar herkes kendine internette bir alan bulmak ve bu alanı milyonlara duyurmak için yarış halindedir. Zira çağımızın trendi ve uzun yıllar boyunca kalıcı olacağa benzeyen kuralı internettir. Büyük firmaların müşterilerini internet ortamına çekmek için çok ciddi reklam bütçeleri ayırmalarının sebebi internetten sattıkları üründe daha fazla kar etmelerinden kaynaklanmaktadır.

İnternet Sitesinin Avantajları

Çünkü mağaza kirası vermezler, çok daha az çalışan sayısına ihtiyaç duyarlar ve en önemlisi daha fazla kişiye ulaşırlar. Bu yüzden profesyonel bir internet sitesine ihtiyaç duydukları kadar hiçbir şeye ihtiyaç duymazlar. Geçmişte büyük markalar gazetelere, radyolara ve televizyonlara reklam vermekteydi. Milyon dolarlar harcıyor, en fazla birkaç milyon kişiye ulaşıyorlardı. Şimdiyse sosyal medya ve onların yönlendirdiği internet siteleri sayesinde on milyonlarca kişiye rahatlıkla ulaşabilmektedirler.

Şimdi ve Gelecek İçin

Dolayısıyla henüz başlarında olduğumuz bu internet çağında yer almak hem şimdi için, hem de gelecek on yıllar için çok önemli bir adım. İster küçük, isterseniz de büyük bir işletme olun, ister ekonomik ister kişisel çıkarlarınız için tanınmak istiyor olun, ilk iş bir internet sitesi kurmak. Peki internet sitesi nasıl kurulur? Ne kadar bütçeye ihtiyaç vardır? Ne sürede yayına hazır olur? Yayınlandıktan sonra neler yapmak gerekir?

İnternet Sitesi İçin Neler Gerekli?

Bir internet sitesi kurmak günümüzde oldukça basit bir adım. Türkiye’de internet sitesi tasarlayan ve yayına hazırlayan birkaç büyük firma bulunmaktadır. Bunlardan biri de dijital pazarlama ajansı olan Ajans.io’dur. Yaratıcı ve çağımıza uygun web siteleri tasarlayan bu ajans, size ihtiyacınız olan siteyi hem hızlı hem de profesyonel bir şekilde hayata geçirmektedir.

Hedeflerinizi Bildirmeniz Yeterli

Siz yalnızca nasıl bir site istediğinize dair doneleri sunuyor, ne iş yaptığınızı ya da hangi yönünüzü ön plana çıkarmak istediğinizi, kısacası hedeflerini anlatıyorsunuz, ajans ise size bir hafta gibi kısa bir sürede profesyonel bir web sitesi tasarlıyor.

Son Teknoloji

Bu web sitesinde çağın son teknolojisini kullanmakla birlikte tüm resmi işlemleri de sorunsuz bir biçimde yapmış oluyor. Yaklaşık 10 yıldır hizmet veren Ajans.io, bu güne kadar dev markalar dahil yüzlerce firmaya web sitesi tasarlamıştır. https://ajans.io sitesinin diğer dijital ajanslardan farkı ise size sadece web sitesi tasarlamıyor oluşu. Web sitesinden önce sizin firmanızı inceliyor ve somut ya da potansiyel rakiplerinizle bir karşılaştırma yapıyor. Rakiplerin internet sitelerini araştırarak hangi konularda başarılı olduklarını, hangi konularda ise eksik olduklarını saptayarak size daha üstün bir site tasarlıyor.

Rakibiniz Ne Yapmış?

Örneğin rakibinizin internet sitesinde üye olma işlemleri için uzunca bir form doldurmak gerekiyorsa müşterilerinizin sizi tercih etmesi için sizin form kutucukların daha basit ve sayıca daha az oluyor. Bunun yanı sıra https://ajans.io web sitesini teslim ettikten sonra da işini sonlandırmıyor. Çünkü siz bu aşamada okyanustan bir damla oluyorsunuz. Bir internet siteniz var ancak milyonlarca site var. Sizi kim, nasıl ve neden bulacak?

İşte bu aşamada https://ajans.io sitenizi nasıl milyonlara duyuracağınız konusunda devreye giriyor. Sosyal medya mecralarınızı hareketlendiriyor ve nerelere reklam vermeniz konusunda akılcı öneriler sunuyor. Reklam bütçenizi öğreniyor ve her kuruşunu takipçi ya da potansiyel müşteri çekmek için kullanıyor. Kısacası yüzde yüz başarı için çalışıyor. Dilerseniz hemen https://www.ajansio.com.tr/ ile hemen iletişime geçerek gerçek bir internet sitesine sahip olabilirsiniz.