Geniş Kalçalı Kadınlar İçin Giyim Rehberi

Dünyada ünlü birçok kadının para kazandığı yeri, geniş kalma olurken günümüzde geniş kalçalar da gerçekten büyük bir sorun oluyor… Her ne kadar dışarıdan güzel gözükse de, geniş kalça sahibi olan bayanlar günümüzde giyim konusunda problem yaşıyorlar.

Tüm dikkatleri üzerinizde ki kombine çekmek adına düz renkte bir tişört ile birlikte düşük bel ya da bol pantolon modeli deneyebilirsiniz. Bu sayede hem sade hem de istediğiniz şekilde giyiminizi gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

Geniş Kalçalı Kadınlar İçin Giyim Rehberi
Geniş Kalçalı Kadınlar İçin Giyim Rehberi

Yine İspanyol paça pantolonlarda kurtarıcı pantolon modelleri arasındadır. Yüksek bele sahip kot pantolon ile ve kemer kombini de alternatif tercihlerden biridir. Bu konuda belinize dikkat toplayabileceğiniz kıyafet modellerini seçmeniz, önemli bir ipucudur…

Tütü Etek Veya Pileli Etekleri Deneyin

Tütü etek ya da pileli etek modellerinde denemeler yapabilir, bu etek modelleriyle beraber ince topuk ayakkabılar giyebilirsiniz. Ayrıca kombin yapabileceğiniz üstünüz içinde gömlek ya da bluzunuzun ince olmasına önem verin. Bu sayede vücudunuzun kıvrım noktasında dikkatleri toplayarak, daha estetik bir görünümüne sahip olabilirsiniz.

Çan etek modelleri de kalçanın geniş olmasını örten, saklayan etek modellerinden biridir. Kalçanızı daha dik göstermek adına ince topuklu ayakkabılar deneyebilir ve bu şekilde siz de harika bir kombin yapmış olabilirsiniz.

Uzun saçlı olmamaya özen gösterin. Saçlarınızın kalçanıza yaklaştığına dair bir gerçek varsa, saçlarınızı kestirme zamanınız gelmiş demektir. Daha orta ya da kısa saçlarda olmanız, sizin için faydalı olacaktır.