Eviniz İçin Yaratıcı Dekorasyon Hileleri

Evinde küçük dokunuşlarla farklı ambiyans oluşturmak isterseniz küçük ekonomik dekorasyon hileleriyle siz de bunu yapabilirsiniz. Günümüzde dekorasyon konusunda önemli püf noktalarını öğrenmek zor bir şey değil. Evimizdeki mobilya, seçilen aksesuarlar, oluşturduğumuz özel köşeler…Yani evin genel dekorasyonu ile ilgili bir çok önemli püf noktalarını bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için paylaştık. İç mimarlara gidemiyorsanız evde kendiniz ekonomik ve pratik dokunuşlar yaparak bambaşka ortamlar yaratabilirsiniz. Peki nasıl?

dekorasyon
dekorasyon

Evinizde Küçük Ekonomik Dokunuşlar

En basit yöntem eğer mobilyalarınız düz renkli ise salonda başka bir dünya yaratmak için kırlentleri birbirinden farklı renklerden tercih edebilirsiniz.  Sadece bu hareket sayesinde salon baştan aşağı değişmiş gibi olabilir. Odanın enerjisini artırır ve hareketlendirirsiniz. Kırlent yüzlerini değiştirmek oldukça da ekonomik bir yöntemdir.

Ayrıca ev ortamını en çok değiştiren şeylerden bir tanesi de köşelerde taze yeşil bitkiler kullanmaktır.  O yüzden salonumuzda doğanın gücünü yansıtan saksı içerisinde yeşil bitki tercih edebilirsiniz. Veyahut da renk renk taze çiçekler yaşatabilirsiniz.

dekorasyon hileleri
dekorasyon hileleri

Sanatın gücünden yararlanmak için duvarlarda hoş tablolar tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımlı uygun fiyatlarla aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Yine evinizin bir köşesinde Vintage aksesuarlar kullanabilirsiniz. Bu son dönemlerde oldukça trend ve dikkat çeken uygulamalardan biridir. Bir başka ekonomik dokunuş önerimiz ise oda dekorasyonuna göre renkli veya renksiz farklı şekillerde duvar çıkartmaları kullanmanız olacak. Hem ekonomik hem de yaratıcı.