Çiçeklerin Dili Nasıl Anlaşılır?

Çiçeklerin dilini bilir misiniz? Hangi çiçeği verdiğinizde aslında karşı tarafa ne söylemek istiyorsunuz ya da neyi im ediyorsunuz? Tüm bunların sırları aslında çiçeklerde saklı. Yıllardan bu yana gelen ve artık klişe olan çiçek diki karşınıza kendinizi daha iyi anlatmanıza yardımcı oluyor olacak. O halde gelin çiçeklerin dillerine bir göz atalım. Sizde hangi çiçeğin sizin aşkınıza ya da sizin sevginize uygun olduğunu düşünüyorsanız onu Kütahya Çiçekçi sayesinde sipariş ederek karşınızdakine söylediklerinize ulaştırma imkanını yakalamış oluverin.

Nilüfer: Gelecek yenilemek istediğiniz birine Nilüfer çiçeğini gönderebilirsiniz.

Kırmızı lale: Karşı tarafa onu ne kadar sevdiğinizi göstermenin en güzel yolu ona bir kırmızı lale göndermek olacaktır.

Beyaz lale: Karşı tarafa onun ne kadar hoş ne kadar saf ve temiz biri olduğunu kanıtlayacak olan çiçeklerin başında beyaz lale geliyor.

Fulya: fulya çiçeği karşı tarafa beni unutma anlamına gelmektedir. Özellikle uzaklarda iseniz ya da uzaklara gidecekseniz için çiçeklerinizin arasına mutlaka fulya koymayı ihmal etmeyiniz.

Composition with bouquet of flowers.

Pembe gül: Herkesin bildiği gibi pembe gönlüm sende lafından çıkılarak karşı tarafa onu hatırladığınızı gösterirsiniz.

Sarı karanfil: Sarı karanfil hüznü temsil eder. Bu sebeple mecbur kaldığınız ayrılıklarınızda tercih edebilirsiniz.

Lilyum: En çok gönderilen çiçeklerden bir diğeri de lilyumdur. Lilyum çiçeğinin anlamı ise karşı tarafa ne kadar çok güvendiğiniz olacaktır. Özellikle oturmuş ve güven dolu ilişkilerde lilyum doğru bir tercih olacaktır.

Çiçeklerin Dilleri Aşkınıza Ortak Olsun

Kısaca sizler de çiçeklerin dillerini kullanarak aşkınıza bir ortak arıyorsanız kolayca bulduğunuzun işareti olacaktır. Kütahya çiçekçi sizler için tüm beğenilen ve tercih edilen çiçekleri sunuyor ve hepsi ile aranjman hazırlayarak sizlerin beğenisine sunuyor olacak. Kütahya için çiçek siparişi vermek isterseniz artık tek tercih noktanız bizce kesinlikle https://www.kutahyacicekci.com.tr adresi olmalıdır. Hem güzel hem uygun fiyatlı hem de zamanında teslim özelliği ile özel nen büyük yardımcınız olacaktır. bir tık ile istediğiniz çiçeği seçin ve Kütahya ili içerisinde gitmek istediğiniz adresi belirtin yeter. Hızlı ve en güzel en taze çiçekler sevdiklerinizin kapısına ulaşsın.