Canon EOS 3M Özellikleri Nelerdir

Gezmeyi, araştırmayı, fotoğraf çekmeyi seviyorsanız ortalama tabir edilen ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte fotoğraf makinesi kullanmalısınız. Başarılı fotoğraf çekmek isteyen ve marka tercihini Canon EOS 3M’den yana kullanırlar. Fotoğraf çekmeden önce mutlak olarak makinenin eksilerini artılarını bilmelidirler. EOS 3M fotoğraf makinesinde sınırsız çekim süresi bulunur.

Wifi ve NFC özelliği bulunan makinede dokunmatik olup selfie ekranı yer alır. EOS DSLR kullanıcıları için kolay geçiş sunan 3M, kompakt yapıya sahiptir. Yenilenen gövde yapısı ile fotoğraf tutkunlarının dikkatini çeken Canon EOS 3M makinenin negatif yanları ise yerleşik vizör yoktur. Diğer makinelere oranla yavaş olan EOS 3M, pil ömrü kısa olup ultra HD’si de eksiktir.

canon eos m3
canon eos m3

Fotoğraf Çekmenin Yararları

Yeni tasarımı ile eski modellere nazaran daha kullanışlı olan fotoğraf makinesi, eksik olan hususlarını giderilmesi durumunda çok daha güzel olacaktı. Aynı zamanda fotoseverler kalitesinden de memnun olacaklardı. Genellikle 18-55 mm lens ile satılan makinenin satıl fiyatı ise 2 bin 249 TL olarak açıklandı.

eos m3
eos m3

DSML sınıfında aynısız fotoğraf makinesi arayan kullanıcıların alması gereken makine olup, video konusunda verdiği mikrofon desteği ile full HD çekim imkanına sahip olabilirsiniz. Fotoğraf çekmenin insanlara sağladığı sayısız yarar vardır. Öncelikli olarak fotoğraf çekmek kişiyi memnun ve mutlu eder. Kişinin hem gözlerini hem de zihnini açar. Yaşam aktivitenizin artmasını sağlayacağı gibi özel anların korunmasına da katkı sağlayarak özgüveniniz artacaktır.