Bu Yıl Tüm Sokaklar Işıltılı

Teknolojinin gelişmesi ve şehirlerin hızla sanayi üretimine geçmesi, pek çok ürünün benzerlerinin dünya genelince yayılmasına neden oldu. Özellikle kıyafet tasarımlarında tek düze ve sıradan üretimler gerçekleştiren markalar bu ürünlerin çoğalmasında da mutlaka sanayi makinelerini kullanmaya başladılar. Özensiz ve zevksiz sayılabilecek bu ürünler standart kalıplar kullanılarak üretilmeye başlandığı için her insanın bedenine uygun ürünler bulamamasına da ayrıyeten sebebiyet verdi.

Yırtık Pantolon
Yırtık Pantolon

Sezonun Modası Yırtık Jeanlar

Modacılar tarafından belirlenen yeni model kıyafetler hanımlar ve beyler tarafından çok beğenildi. Yer yaştan insan için konsept ürünler üreten isimler kısa zamanda büyük yollar kat etmeyi başardılar. Hanımların kıyafetlerini mutasyona uğratan tasarımlar ortaya çıkan modacılar özellikle jeanlara yeni bir soluk getirdi.

Yırtık Pantolon
Yırtık Pantolon

Bu senenin yıldızı olan yırtık pantolonlar hanımların seksi bacaklarının ufak ufak gözükmesini ve dekolte vermelerini sağlıyor. Bilekte biten hoş pantolonlar her ayakkabı ile de kolaylıkla kombinlene biliyor. Kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız vücudunuza uygun kıyafetler tercih etmeli ve uygun renkleri giyinmeye özen göstermelisiniz.