Altın İğne Yöntemiyle Güzelleşme

Özellikle son yıllarda yoğun bir şekilde rağbet gören altın iğne yöntemi daha çok gözeneklerin kapanmasında rol oynuyor. Sıkı gözenekler sayesinde cild daha pürüzsüz ve daha genç bir görünüme kavuşuyor. Ameliyatsız bir güzellik imkanı sunan altın iğne yöntemi yüzü hem gençleştiriyor hem de daha pürüzsüz bir hale getiriyor.

altın iğne
altın iğne

Günümüzde daha çok akne tedavisinde kalıcı çözümler sunan altın iğne yönteminin etkisi tabi ki akne ile sınırlı değil. Saç kılı kadar ince iğneler yardımıyla uygulanan yöntem aletin ucundaki iğnelerin radyofrekans enerjisi ile devreye girmesi sonucu etkisini gösteriyor. Bu iğneler cildin alt tabakasında yer alan bağ doku destekli kolajen ve lifleri etkilemeye yardım ediyor.

Altın İğne Yöntemi Kaç Seans Uygulanır?

Tabi seans sayıları kişinin yüz sorunlarına göre farklılık arz edebiliyor fakat en ideal şekilde yapılan müdalalelerle iki seansta etkili sonuçlara ulaşmak mümkün.

güzellik yöntemleri
güzellik yöntemleri

Altın iğne yöntemine başvuran kişiler he ne kadar etkisini ve farkını görmek isteseler de bu uygulama etkisini ancak seanslardan 5 hafta sonra gösteriyor.