Aşk Yeniden Reyting Sıralamasında Rakiplerine Fark Atıyor

Fox TV’de yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi gören Aşk Yeniden reyting sıralamasında rakiplerine fark atmaya devam ediyor.

Hem kadrosu hem de dizi konusu ile farklılık yaratan dizi izleyici tarafından da çok beğenildi. Oyuncu kadrosu ile de izleyicinin gönlünde taht kuran Aşk Yeniden dizisi Salı akşamları Fox TV’de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Sektörde yayından kaldırılan bunca dizi varken bir anda ilgiyi üzerinde toplayan ve beğeni kazanan dizi sevimli karakterleri reyting sıralamasında yerini kimseye kaptırmıyor.

fox tv yayın akışı
fox tv yayın akışı

Aşk Yeniden Dizi Konusu

Özge Özpiriççi ve Buğra Gülsoy’un başrollerini paylaştığı Aşk Yeniden aşka küsmüş iki gencin tesadüf eseri karşılaşması ve tanışması ile başlıyor. Zeynep ve Fatih büyük umutlarla gittikleri Amerika’dan mutsuz ve aşksız bir şekilde ülkeye döner. Aynı uçakta olan iki genç tesadüf eseri tanışır. İkisi de mutsuz ve aşka kırgın olan gençler bir anda kendilerini bir evlilik oyunu içinde bulurlar. Fatih ve Zeynep evlilik oyunu oynarken aşık olurlar.

TV Yayın Akışı’nı takip ederek kanal yayın akışları ve dizilerin yayınlanma saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Böylece sevilen dizi Aşk Yeniden ’in hiçbir bölümünü kaçırmazsınız.