Aksesuarlarla Kombinlerinizi Hareketlendirin

İlkbahar ve yaz aylarında kombinlerinizi olabildiğince basit tutabilirsiniz. Özellikle baharın bunaltıcı olmayan güneşinden faydalanarak hem güzel havanın hem de konforlu kombinlerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

aksesuarlar
aksesuarlar

Bir Kolye ya da Küpe Her Şeyi Değiştirebilir

Sade parçalar tercih edip sakin kombinler yapmanız o hoşunuza giden gösterişten ya da mutlaka üzerinizde star bir parça olması anlayışından uzaklaşmanız demek değildir. Hatta tam tersine sade kombinlerde daha fazla numara çekebilirsiniz. Mesela basic bir t-shirtün üzerine takacağınız gösterişli bir kolye sıradan görünen kombininizi birden göz alıcı bir hale getirebilir. Belki kolyenizi bir bileklikle tamamlayabilir ya da kolye yerine gösterişli bir çift küpe bile yeterli olabilir.

aksesuar seçimi
aksesuar seçimi

Aksesuar demek sadece kolye, küpe ve bileklikten ibaret değildir. Mesela saçınıza takacağınız farklı bir aksesuar ve elinize alacağınız ilginç bir çanta bile bir anda havanızı değiştirebilir. Hal böyle olunca da, aksesuarın ne kadar önemli olduğu bir kez daha önümüze çıkıyor. Önemli olan aksesuar tercihiniz ve onları hangi parçalarla ne şekilde kullandığınızdır.