Abiye Elbise Modelleri

Klasik giyimden vazgeçemeyen bayanların özel günlerinde ve günlük kullanımlarında tercih ettikleri kıyafetlerin başında yer alan abiye elbise modelleri bu sezon da birbirinden iddialı tasarımlar ile karşımıza çıkıyor.

abiye
abiye

Her sezon olduğu gibi kırmızı ve siyah renkli abiye elbiselerin ön planda olduğu yeni sezonda alternatif bir stil arayışı içinde olan bayanlar da unutulmamış. Çeşitli desenlerin sade bir şekilde kusursuz olarak işlendiği abiye elbiseler ile şıklığı modern bir çizgi içerisinde yakalayabilirsiniz.

abiye elbise
abiye elbise

Abiye Elbise ile Ayakkabı Uyumu Nasıl Olmalı?

Abiye elbiselerinizin tamamlayıcı parçası ayakkabılarınızdır. Ayakkabı seçiminizi yaparken vücut hatlarınızı, kişisel zevklerinizi ve elbisenizin modeli ile rengini göz önünde bulundurmalısınız. Abiye klasik bir elbise olduğu için bu tür elbiseler ile giyebileceğiniz en uygun ayakkabılar genellikle klasik stiletto topuklu ayakkabılardır.

kırmızı abiye
kırmızı abiye

Eğer kırmızı ve benzeri tondaki canlı renklerden oluşan bir abiye giyiyorsanız, ayakkabınızın renk seçimini daha koyu tonlardan yana yapmalısınız. Işıltılı havayı stilinizin her parçasında uygularsanız göz yorucu bir tarz yaratmış olursunuz. Stiletto ayakkabı dışında giyebileceğiniz ayakkabılar arasında ise babet, platform topuklu ve normal topuklu ayakkabı modelleri yer almaktadır.