Zayıf Gösteren Kıyafetler

Giydiğiniz kıyafetler ile hayat tarzınızı ve stilinizi dışarıya en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Ayrıca kıyafetlerinizi kendi vücudunuza uygun olarak seçerek kendinizi olduğundan daha zayıf gösterebilirsiniz.

a kesim elbiseler
a kesim elbiseler

Vücut oranlarınızı göz önünde bulundurarak size özel ve uygun olan elbiseler seçerseniz normal kilonuzdan daha zayıf gözükebilmeniz mümkün olacaktır. Koyu renkli elbiseler ile zayıf gözükmeniz için tercih edebileceğiniz elbiseler arasındadır. Açık renkli elbiselere göre daha büyük etkiye sahip olan bu elbiseleri vücudunuzdaki fazlalıkları gizleyebilmek için tercih edebilirsiniz.

Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Bel kısmınızda fazlalıklarınız var ise üzerinize tam oturan koyu renkli desenlere sahip ya da renkli dar olmayan bluzlar seçebilirsiniz. Bu üst bölgenizin daha da zayıf gözükmesini sağlayacak bir giyim hilesidir.

kemerli elbiseler
kemerli elbiseler

Bacaklarınızın kalın olduğundan şikayetçiyseniz koyu renkli bol kesimli pantolonlar yerine mini etek, ince çorap ve topuklu ayakkabı ile başarılı kombinler yaratabilirsiniz.

Koyu renkli elbiseler ile zayıf gözükmeye çalışırken baştan aşağıya siyah giyinmenize gerek yok. Fazlalıklarınızın olduğu bölgede koyu renkli elbiseler tercih ederek diğer bölgelerinizde renkli giysiler ve aksesuarlar tercih edebilirsiniz.