Zayıf Görünmek İçin Giyim Tüyoları

Erkeklere nazaran kadınlar fazla kilolarını çok daha fazla takıyor. Bunun sebebi de doğrudan giyimle alakalıdır. Onu nasıl giyeceğim, bunun içine nasıl gireceğim dertleri kadınları bazen hayattan soğutuyor. Kilo verememe durumu da olunca işler hepten sarpa sarıyor. Peki kilo vermeden şık olmanın yollarını hiç denediniz mi?

ispanyol paça
ispanyol paça

Tek Renk Seçin

En güzel parçaları giyinseniz bile birilerinin kilo almışsın ya da fazlan var deyişleri sizi çok üzecek ve moral açısından çökmenizi gerektirecektir. Peki hem şık hem de zayıf görünmeye ne dersiniz? Bu mümkündür. Tamamen sizin kendi kombininize bağlıdır. Mesela giyim konusunda tercihiniz düz parçalar olsun. Çünkü renkli ve şekilli parçalar kusurlarınızı ortaya çıkarır.

pantolon
pantolon

Tek renk kıyafetler her zaman favoridir. Özellikle lacivert ve siyah tercih edebilirsiniz. Asaletin renkleridir onlar. Kilonuzu da kapatır. Bunun dışında son dönem moda olan yüksek bel pantolon giyebilirsiniz. Kilonuzu bayağı gizleyecek olan bu pantolonu da deneyin. Bunun dışında yüksek topuklu ayakkabıyı, siyah İspanyol paça pantolonla kombinlediniz mi işlem tamamdır.