Yeni Model Plaj Elbiseler

Kumsalın keyfi, yaz ayının gelmesiyle başladı. Plaj modası bu sezon canlı renkleriyle büyüleyici güzelliklerde. Yeni plaj elbiseler ile kumsalın en gözdesi olacaksınız. Tül detayları, plaj modasına hakim. Dantellerle süslenmiş elbiseleri de görebilirsiniz.Rahatlığı sevenlere özel şifonlar ise her zaman canlı renkleriyle yine gündemde.

dantelli plaj elbisesi
dantelli plaj elbisesi

Şifon ve Dantelin Güzelliği Yeni Sezon Plaj Elbiselerinde

Püskül modasını bu yıl sıkça plajlarda görebilirsiniz. Püskül ve dantel uyumu harika duruyor. Tropikal desenler, şifon ayrıntıların yanı sıra tropikal meyve desenli elbiseler de bu sezon oldukça revaçta. Kimonolor ise bu yıl uzunluklarıyla dikkatleri çekiyor.

lacivert plaj tuniği
lacivert plaj tuniği

Kimono tercihi yaparken uzun kısa boyluların özellikle uzun seçmemeleri gerekir. Kısa boyluları daha basık gösterebilir. Yarasa kol detayı ise sade bir plaj elbisesini dahi çok şık gösterebiliyor. Yarasa kollu elbiselerin bir avantajı beli ince göstermesi. Hippi tarzı desenler ise plaj modasını bu sezon oldukça hareketlendirdir. Uzun ve doğal saçlarla harika duruyor. Renkli ve farklı kumaşlardan yapılan plaja uygun desenler, renkleriyle büyük beğeni kazandı.