Trompet Etek Kombinleri

Bele ve kalçaya oturan ve aşağı doğru indikçe genişleyen etek modeli olan trompet etekler ile farklı bir stili kendinizde hissedin. Trompet eteklerin herkese yakışmasının nedeniyse alt kısımlarda bulunan fırfırların, omuzlarla orantılı olması. Bacak ve basenlerinin kalın olmasından dert yanan bayanlar için kurtarıcı etek modeli.

trompet etek
trompet etek

Yeni Trend: Trompet Etek

Trend etek modelleri arasında yer alan trompet etekler ile şık ve modern görünüme kısa sürede kavuşursunuz. Topuklu ayakkabı ya da stiletto ile giyebileceğiniz gibi spor görünüm istiyorsanız babetlerle de giyebilirsiniz. Bel kısmınız inceyse bu tarz etekleri kemer ile kullanırsanız bel kısmınızı vurgularsınız.

Yaz ve kış ayında farklı kombinlerle giyilebilir. Yaz ayında tişörti straplez ya da askılı bluz ile farklı bir stil yaratabilirsiniz. Kış ayında ise asi görünmek istiyorsanız deri ceket ve postal ile trompet etekleri tercih edebilirsiniz. İş yerinde ise gömlek ya da bluz ile kombinlenebilir.

trompet etek kombini
trompet etek kombini

Mezuniyet gecelerinin de vazgeçilmezi olan trompet etek modellerini şifon askılı bluz ile ya da payetli tişörtlerle giyebilirsiniz. Davetlerde özellikle ince topuklu ayakkabı giymeye özen gösterin. Bu tarz etekler ile küçük askılı çantalar taşıyabilirsiniz. Etek, fırfırlı olduğu için çok abartılı aksesuarlardan ise kaçınmanız gerekir. Minyon tipli bayanlar ise farklı bir model istiyorsa trompet etekler ile birlikte fırfırlı tişört ya da bluz giyebilirler. İlginç etek modelleri ile kendinizi her zaman şık ve gösterişli hissedin.