Rent A Car Firmalarının Son Gözdesi Yeni Passat

Dünya otomobil piyasasında çok farklı marka ve modelde otomobil bulunmaktadır. Bu otomobil seçenekleri içerisinde tüketicilerin tercih yaparken dikkat ettikleri husus konfor, yakıt ekonomisi ve yedek parçadır.

Bu marka arabalar içerisinde en beğenilen model kuşkusuz yeni passat olmuştur. Premium sınıfının sınırlarını zorlayacak kapasiteye sahip olan yeni passat modelleri, yeni tasarımı ve teknolojik donanımı ile beğeni toplamakta olup, özellikle ankara rent a car firmalarının son gözdesi olmuştur.

Rent A Car Firmalarının Son Gözdesi Yeni Passat
Rent A Car Firmalarının Son Gözdesi Yeni Passat

Yeni Passat Uygun Lansman Fiyatları ile Türkiye’de

Fiyat olarak oldukça uygun seviyede olan yeni passat’ın 1,4 litrelik TSi 125 HP’lik motor seçeneği yaklaşık 70 Bin TL satışa sunulurken, Ş.G şanzımana sahip 2,0 litrelik TDİ 190 HP’lik motor ise 165 bin TL fiyata tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Son derece konforlu bir sürüş yapısına sahip Yeni Passat otomobil piyasasında 125 HP ve 150 HP’lik1,4 TSI benzinli, 1,6 TDI 120 HP ve 150 ile 190 HP’lık 2,0 TDI dizel motor seçenekleri ile satılmaktadır. Yeni Passat Otomobilin Avrupa’da 1,4 TSI ve elektrik motoruna sahip hibrit GTE versiyonu vardır.

Yeni Passat modeli araçların Ankara başta olmak üzere birçok ilde tutulma nedeni sürüş güvenliği ve sağlanan konfordur. Yakıt tüketimi konusunda son derece cimri olan yeni passat yeni görüntüsü ve kullanılan son teknoloji ile otomobil tutkunlarına yep yeni teknoloji avantajları sunmaktadır. Yeni passatlarda enerji tasarruflu ve uzun ömür avantajına sahip sihirli diyotlar bulunmaktadır.