Modada Uzun Perdeler

Yaşam alanları olan evlerimizin içersinde yer alan birçok farklı aksesuar var. Bu aksesuarlar gerek hayatımızı daha kolay bir hale getirmek için var olsa dahi daha güzel bir görünüm ortaya çıkarabilmek adına da oldukça önemli.

Pembe Uzun Perde
Pembe Uzun Perde

Günümüz ev modası içerisinde ise son zamanlarda ortaya çıkan en önemli ayrıntı sıklıkla kullanılan uzun perdeler. Dekor amaçlı olarak tercih edilen bu perdeler aynı zamanda ortamın aydınlığının sağlanması açısından da oldukça önemli.

Tül Fon Perde
Tül Fon Perde

Sade beyaz bir tül perde üzerine kenarlarına kullanılan ve duvarı boydan boya kaplayan bu perdeler sayesinde odalar artık çok daha fazla ışık alacak ve aydınlık gözükecek. Uzun perdeler istenildiği taktirde yastıklar ile, mobilyalar ile ve duvarlar ile kolay bir biçimde renk açısından rahatlıkla kombin edilebilir.

İp Perde Modelleri
İp Perde Modelleri

Modada Uzun Perdeler

Japon Perde Modelleri
Japon Perde Modelleri

Oldukça güzel bir dekor ürünü olan bu perdeler aynı zamanda maliyet açısından düşük rakamlara sahip. Evlerinizi güzelleştirmek istiyorsanız mutlaka bu perdelerden yararlanmalısınız.

Gri Pembe Perde
Gri Pembe Perde

Doğru dekor ürünleri sayesinde beklediğiniz kaliteli yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Yeni yılın modasında en akılcı çözümler takip edin.