Kısa Sürede Bronzlaşmak İçin Öneriler

Kısa sürede bronzluk için bitkisel ve tenolojik ürünlerden fayda alabilirsiniz. Hızlı ve etkili bronzlaşma için yapacağınız ilk şey beta karoten içeren besin ve ürünleri tercih edin.

broznlaşma
broznlaşma

Turuncu renkli sebzelerde bulunan vitamin özellikle havuç, mandalina, domateste bolca bulunur. Beta-Karoten içeren vitamin haplarını tatile çıkmadan önce içmeye başlarsanız etkisini görürsünüz.

Hangi Ürünler Kısa Sürede Bronzlaştırır?

Susam yağı, kakao ve havuç yağı hızlı şekilde bronz olmanızı sağlar. Yağların içerisine zeytinyağı karıştırmanız da fayda getirir. Güneş tam tepedeyken denize girmemelisiniz. Güneş yanığınız olursa kudret narı sürerseniz kısa sürede geçer. Eriği ikiye bölerek yanık olan yere sürerseniz etkisini görürsünüz.

etkili broznlaşma
etkili broznlaşma

Çabuk bronzlaşma için sebze ve vitaminlerden yararlanmalı ve öğleden sonra güneşe çıkmalısınız. Teniniz daha güzel ve parlak şekilde bronzluk alır. Zeytinyağı içerisine bir adet limon sıkın. Bir kaba koyun ve denize gitmeden önce tüm bedeninize sürün. Doğal bir bronzluk sağlayacak. Deniz mevsiminde çocuklarınızı da mutlaka güneşten koruyun.Denize girip çıktıktan sonra tekrar bitkisel güneş yağlarınızı teninize sürebilirsiniz.