Kırmızı Giyerek Harika Görünmek

Kırmızı, tutku ve baştan çıkarıcılık ile eş anlamlıdır. En ilginç, dikkat çekici ve ilginç renklerden biridir. Şık ve klasik, lüks ve şık görünebilir ancak aynı zamanda biraz zor ve tehlikelidir. Hem erkekler hem de kadınlar bu rengi severler, ancak çoğu kırmızı giyim giyen biraz korkutucu hissettirir, kırmızı lütuflar herkes için değildir. Oldukça keyifli ve tehlikeli bir renk olan kırmızı, alana çıkmak için belirli stil bilgisi gerektirir. Bununla birlikte bu kolay stil ipuçları ile kırmızı giysilerle harika görünmenizi sağlayabilirsiniz.

kırmızı
kırmızı

Kırmızı Giymek için Stil İpuçları

  • Sizin için en iyi kırmızı tonunu seçtikten sonra, nasıl kombine edileceğini bilmelisiniz. Kırmızı her zaman ekstra dikkat isteyen kendinden emin modacılar içindir. Bu tip bir kadın değilseniz, kırmızı ayakkabı, kırmızı kemer, şapka, eldiven, çanta, eşarp veya takı gibi tutkulu renkte kırmızı aksesuarlar seçebilirsiniz. Kırmızı ruj veya kırmızı oje, nötr tonlamalı kıyafetleriniz için mükemmel aksesuarlar olabilir.
  • Kırmızı ve beyazın yanı sıra kırmızı ve siyah daima harika görünen en klasik (hatta klişe) renk kombinasyonlarından bazılarıdır. Bununla birlikte, bu kombinasyonları seçerek birini şaşkına çeviremezsiniz. Daha iyi bir fikir, üç rengi birbirine karıştırıp, şık ve benzersiz görünmektir.
kırmızı elbise
kırmızı elbise
  • İlginç bir sonuç almak için, çeşitli tonlarda kırmızı renklerle oynayın. Örneğin, domates kırmızı ile fuşya, soluk kırmızı, koyu mor,  sklamen,  mercan vs. ile eşleştirin. Kalıplardan çıkın, kırmızı ve mavi, kırmızı ve bej gibi daha cesur kombinasyonlar veya yeşil gölgelerle kırmızıyı vurgulayın.
  • Kırmızı baskılı parçalar da muhteşem görünüyor. Dahası, bu stil pek dikkat çekici, saldırgan ve agresif de değildir. Güvenli bir şekilde oynamak için kırmızı puantiyeli veya çizgili bir bluz veya minik kırmızı çiçek baskılı etekleri de düşünebilirsiniz.