Kasko İndirimleri Nelerden Oluşur?

Kasko, aracınızın uzun ömürlü olmasında etken bir sigortadır. Kasko indirimleri yasalar ile düzenlenerek sizlere büyük avantajlar getirecek şekilde yapıldı.

Kasko indirimlerinde bulunan durumları iyi takip ettiğiniz zaman sigortanın faydasını da yaşamış olacaksınız.

kasko
kasko

Yasalarla Düzenlenen Kasko İndirimleri Nelerdir?

Hasarsızlık durumlarında ve aracınız 1 yıl içinde herhangi bir hasar yaşamadığı sürece kasko yenileyeceğiniz gün sizlere yüzde 65 oranına varan indirimler yapılır.

Kasko muafiyet indirimi, hasarın yüzde 2’lik kısmının sigortalı tarafından ödenmesidir. Tek sürücü indirimi sizlere yüzde 10’luk bir indirim sağlar. Ehliyet indirimi ise ehliyet alacak kişinin 5 yıldan uzun bir süre geçirmesi halinde yüzde 15 oranında bir indirim sürecidir.

kasko indirimleri
kasko indirimleri

Aracınızı daha güvenli hale getiren araç kaskosu bir yandan da aracınızın düzenli bakıma girmesini de sağlar. Yıllık bakımları yapılan araçlarla uzun yollarda daha güvenli sürüşler yaparsınız.

Araç kasko sigortası ile aracınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaksınız ve aracınızı satarken de sizlere büyük avantajlar getirdiğini göreceksiniz. Araç bakımı ile kendi sağlığınızı da güvence altına almış olursunuz.