Karın Eritme için Yoğurt Kürü

Zayıflama için yapılan diyetlerde bazen kilo kaybı istenen bölgelerde olmayabiliyor. Bölgesel zayıflama için ise birçok farklı uygulamaya yer açılabiliyor. Karın eritme için ise farklı birçok uygulamaya yer açılmaktadır. Bazı spor aktiviteleri ile karın eritmek mümkün olmaktadır. Bunun ile beraber sadece karın eritme değil aynı zamanda karın kaslarının güçlenmesi ve sıkılaşmanın elde edilmesi içinde bu aktivitelere yer açabilirsiniz.

diyet

Karın bölgesinin eritilmesi için tercih edilecek olan diyet ve spor aktivitesine ek olarak yapılacak olan karın eritme kürü ise erimenin daha hızlı olmasını sağlar. Kolaylıkla yapacağınız küre her gece yer vermeniz önemlidir. Aynı zamanda hızlı ve etkili bir sonuca ulaşmak için ise mutlaka diyet ve spor aktivitesine ara vermemeniz de önerilir.

Kür yoğurt ile hazırlanıyor. Metabolizmanın hızlanması için önemli olan yoğurt seçimi ise diyet programınıza göre belirleyebileceğiniz bir detaydır. Yoğurdun yanı sıra kür içine pul biber ve limon suyu da eklemeniz metabolizmanın hızlanmasının yanında yağ yakılmasına da destek olacak olan seçimlerdir.

Karın Eritme Kürünün Yapılışı

Metabolizmanın hızlanmasını sağlamasının yanında karında bulunan yağında eritilmesine destek olan kürü her akşam yatmadan önce yapabilirsiniz. Kürden en az bir saat öncesine kadar bir şey yememiş olmanız da önemlidir. Kürden sonrada herhangi bir şey yememeniz gerekir. Yapılında bir kâse yoğurtta bir tatlı kaşığı pul biler ve yarım limon suyu karıştırmanız yeterlidir.