Kalem Etek Nasıl Kombinlenmeli?

Son birkaç yıldır değişmeyen bir trend var ki: kalem etek! Vücudu tamamen saran, belden diz altına kadar uzanan bu etekler vücudu oldukça çekici hale getirdiği için kendisine güvenen bayanların tercihi oluyor. Günün her saatine uygun olarak farklı şekillerde kullanılabilen bu parçalar gardırobunuzun en kullanışlı kıyafeti haline gelebilir. Peki, kalem etek kombini yaparken nelere dikkat etmek gerekir?

kalem etek kombini
kalem etek kombini

Kalem etek kombini yaparken bulunacağınız ortama göre hareket etmelisiniz. İş yaşamında kullanım için yüksek belli kalem etekler üzerine kısa gömlekler ya da uzun olup etek içerisinde koyacağınız gömlekleri tercih edebilirsiniz. Belinizi kapatacak şekilde kazaklar da uygun seçenek olabilir. Eğlenme amaçlı dışarı çıktığınızda ise trop cop denilen kısa body seçenekleri daha şık görünmenize olanak sağlar.

kalem etek kombini
kalem etek kombini

Kalem etek altına stiletto uygun seçenek olabilir. Ancak yine son dönemin trend parçası zarif topuklu sandaletler de kusursuz görünüm oluşturacaktır.

Kimler Kalem Etek Giyebilir?

Kalem etek kombini yapmak kolay, ama bunu yakıştırmak mesele, vücut yapınıza güvenmiyorsanız bu eteklerden uzak durmalısınız.

kalem etek kombini
kalem etek kombini

Aşırı geniş basenler kalem etekte kötü bir görünüme neden olur. Her ne kadar Kim Kardashian gösterdiği cesaretler herkesi bu eteklere yöneltiyor olsa da, bir dünya yıldızı değilseniz geniş basenler ve büyük bir kalçayla bu etekten uzak durmanızı öneririz.