Kabartma Duvar Kağıtları İle Tanışmalısınız

Kabartma Duvar Kağıtları İle Tanışmalısınız Modern dekorasyonun gözdesi olan kabartmalı duvar kağıtları, son derece popüler olduğu için dikkat çekmeye başladı.

Kabartmalı duvar kağıtları, modern iç dekorasyonda son trend haline geldi. Özellikle farklı geometrik desenleriyle öne çıkan bu kağıtlar, duvarların kusurlarını ortadan kaldırırken mekanlara daha sıcak bir hava getiriyor. Vintage olarak tercih ettiğiniz duvar kağıtlarının birçoğu da hafif kabartmalı özelliklere sahiptir. Ancak yeni nesil duvar kağıtları farklı tasarlanıyor. Birçok renk ve desen seçeneğine sahip olan bu ürünler, konseptinize en uygun çözümleri sunması açısından önem kazanmıştır. Fiyatı ucuz olduğu için desenli, gümüş, renkli ve üç boyutlu olarak kullanılabilirler. Genç odası duvar kağıtları konusuna daha önce baktığınızı varsayarak evin diğer bölümleri için kararların nasıl alındığını inceleyelim.

Mutfak İçin Kabartmalı Duvar Kağıtları

Mutfak dekorasyonunda büyük önem taşıyan duvarlar, farklı tarzları ile ortama renk ve hareket getirecektir. Kabartma duvar kağıdı şeklinde kullanacağınız alternatifler ile farklı bir konsept oluşturabilirsiniz. Mutfağınızın konseptine göre özel olarak yaptırılan ve uyarlanan duvar kağıtları, ısı yalıtımı da sağlaması açısından oldukça önemlidir. Eskiden üç boyutlu kabartma yapıya sahip duvar kağıtları vardı ama günümüzde daha zarif görünüyorlar. Duvar kağıdınızı kişisel tercihlerinize göre seçerek mutfağınızın tamamına veya bir kısmına genişletebilirsiniz.

Kabartmalı Duvar Kağıdı Fiyatları

Metrekare 75 TL’den başlayan kabartmalı duvar kağıdı fiyatları, ucuz bir iç dekorasyon yaratmak için çok iyi bir seçenek. Farklı özelliklere sahip birçok duvar kağıdı var. Son dönemde osmanlı etkisini artıracak yapraklı duvar kağıtlarını tavandaki rölyeflerle kombinleyebilirsiniz. Fiyat açısından da daha ucuz seçenekler bulabilirsiniz. Ancak bu durumda ürünün kalitesi düşebilir.

Koridorlarınızı Renklendirin

Salonda genellikle tek duvara uygulanan kabartmalı duvar kağıtlarının tercih edildiği birçok alanda daha renkli çalışmalar yapabilirsiniz. Çok parlak bir alanı dengelemek ve çok karanlık bir alanı daha aydınlık hale getirmek için duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken en önemli şey dekorasyonunuza uygun olacak modelleri seçmektir. Bu tür duvar kağıtları ile barok, vintage ve Viktorya dönemi efektleri de sağlayabilirsiniz.