Gençliği Ele Geçirme Yöntemi Artık Çok Daha Farklı!

Günümüzde erkekler başta olmak üzere bağımlı olan insan sayısı oldukça fazla. Bayanların da tutkunu olduğu ve adeta günlük öğünü yerine oyun oynadıkları da bir gerçek.

Candy Crush Saga
Candy Crush Saga

Daha küçük yaşlardan itibaren tiryakisi oldukları oyunların içerdiği subliminal mesajları görmeksizin, belki de oyun kurucularına hizmet edilip, onların namlarının git gide büyümesine katkı sağlıyoruz.

Age Of Empıres
Age Of Empıres

Fikirleriniz İle Oynanmasına İzin Vermeyin

Gün geçmiyor ki sanal âlemde yeni bir dünya kurulmasın, yeni bir hükümdarlık inşa edilmesin. Küçük büyük genç yaşlı demeden hemen hemen her kesime hitap eden bu oyunlar bağımlılığa neden olmalarının yanı sıra, hepsi olmamak üzere birkaç tanesi zeka gelişimine katkıda bulunurken, günümüzde her konuda olmamız gerektiği gibi oyunlar söz konusu olduğu zaman da ölçülü olmamızda fayda var.

Counter Strike
Counter Strike

Avrupa’da iyice yaygınlaşan ve artık Türkiye’yi de derinden etkileyen oyunlar arasında Grand Theft Auto, League of Legends, Wolfteam, Counter Strike 1,6’in liderlik ettiği ve akabinde Age of Empires ve Fifa serisinin geldiği oyun kategorileri son zamanlarda tüm dünya gençliğinin olduğu gibi Türk gençlerinin de gözdesi.