Fazla Kilolarınızdan Kurtulun

Eğer sizde fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz ve onlardan kurtulmak istiyorsanız bu artık zor değil. Gittikçe artan fazla kilolu insan sayısına karşı sağlık uzmanları ve diyetisyenler yeni yöntem arayışına girdiler. Ve bu arayış sonucunda tam anlamıyla sizin reçeteniz olacak diyet yöntemini keşfettiler. Bugüne kadar bildiğiniz tüm yöntemleri unutun. Kilo vermek adına tükettiğiniz tüm absürt yiyecekleri bırakın. Su diyeti ile tanışın.

su
su

Mevcut diyetler arasında en sağlıklı diyet su diyetidir. Suyun insan vücuduna sağladığı yarar ortadadır. Yapılan incelemeler sonucunda suyun çeşitli programlar halinde vücudu forma sokmasında yarar sağlayabileceği ortaya çıktı. Yapacağınız düzenli bir su programı sizi fazla kilolarınızdan kurtaracak ve forma girmenizi sağlayacaktır.

Neler Yapılabilir?

Sabahları ılık bir suyla güne başlayın. Kahvaltı da greyfurt ve portakal suyunu karıştırarak için. Bu şu an hoş gelmeyebilir ama içtikçe alışacak, faydasını gördükçe de seveceksiniz. Normal kahvaltınızı yaparken çilek ve ananas yemeyi de unutmayın.

su diyeti
su diyeti

Hem vitamin alacak hem de meyvelerin muazzam su etkisiyle kilolarınızdan arınacaksınız. Aralarda sebze çayı içebilirsiniz. Öğlen yemeğinde de sebze çorbası ve 2 bardak ılık su içmeniz kafi olacaktır. Akşam yemeğinde masanızda bol yeşillikli bir salata bulundurun. İki kase çorba için. Haşlama da yiyebilirsiniz. Aralarda meyve ve kuru ürünler tüketin. Böylece kilolarınızdan kurtulacaksınız.