Erkek Pantolonu Modası Başladı!

Jean severler son dönemde bol kesimlere sahip, kendilerine birkaç beden büyük gözüken pantolonlarla karşınıza çıkıyor olabilir. Zira bu aralar boyfriend jean kadınların vazgeçilmez parçalarından biri haline geldi.

pantolon modası
pantolon modası

Kadınlar için özel olarak üretilen ve yaz döneminde en çok tercih edilen jean modeli haline gelen boyfriend jean, salaş ve yırtıklı görünümü ile sokak stiline yakışıyor.

Boyfriend Jean Nasıl Giyilir?

Spor şıklık için en çok tercih edilen giysilerden biri boyfriend jean olmaya başladı. Günün her saati farklı kombinler yapılarak giyilebileceği için mutlaka gardıroplarınızda bu model kotlara yer vermelisiniz. Arkadaşlarınızla buluşurken, alışveriş yapmaya giderken, yeni yerler keşfederken yırtıklı görünümüyle sizi yansıtacak olan erkek pantolonlarını tercih edebilirsiniz. Altına herhangi bir spor ayakkabı ya da espadril uygun seçim olabilir.

erkek pantolon
erkek pantolon

Gece şıklığında da boyfriend jean kullanışlı seçeneklerden biri. Arkadaşlarınızla dışarı mı çıkacaksınız? Üzerinize herhangi bir bluz geçirin, bu oldukça sade, beyaz bir tişört bile olabilir. Pantolonunuzun paçalarını kıvırın ve altına stilettolarınızı giyin ya da yakıştırdığınız bir diğer topuklu ayakkabıyı tercih edebilirsiniz. Aksesuarlarla da tamamlandığında oldukça şık bir görünüm oluşacaktır.