Deri Ceket Kombinleri için En İyi Tavsiyeler

Gündelik hayat içerisinde ya da özel gece davetlerinde sık sık tercih edilmekte olan deri ceketleri pek çok farklı kıyafet ve aksesuar ile kombinleyebilirsiniz. Bu sebepten dolayı ise deri ceketler erkeklerin ve kadınların vazgeçilmez parçaları arasında yer almaya başlamıştır.

erkek deri ceket
erkek deri ceket

Deri ceketleri zevkinize ve tercihlerinize göre kahverengi, siyah ve bordo tonlarında seçerek giymeye başlayabilirsiniz. Eğer alımlı ve iddialı bir görünüm elde etmek istiyorsanız deri ceketleri dantelli elbiseler ya da etekler ile kombinleyebilirsiniz. Bu kombin özellikle bahar ayları için ideal olacaktır. Bu kombin dışında kot pantolonları da deri ceketler ile birlikte kullanabilirsiniz.

Bahar ve Kış Aylarına Özel Kombinler

Alternatif tarzlarda giyinmeyi seviyorsanız zımbalı bir deri ceket seçebilir ve baskılı t-shirt modelleri ile yeni bir kombin ortaya çıkartabilirsiniz. Midi boy etekler de alternatif bir giyim tarzı elde etmek isteyenlerin vazgeçilmezidir.

Ekose gömlekler, deri ceketlerin en iyi tamamlayıcı parçalarıdır. Ekose görünümlü bir gömlek ve altına giyebileceğiniz şık bir sade tayt modeli ile deri ceketinizi kombinleyebilirsiniz.

deri ceket kombinleri
deri ceket kombinleri

Kış aylarında deri ceket kombinlemek istiyorsanız çan etekleri ya da uzun kazakları tercih edebilirsiniz. Uzun çizmeleri de kış aylarındaki deri ceket kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Bahar aylarında ise deri ceketleri kot kısa şortlar ile kombinleyebilirsiniz. Bu kombini yine baskılı t-shirt modelleri ile tamamlamayı deneyebilirsiniz. T-shirt rengi olarak ise siyah ideal olacaktır.