Bu Sene En Çok Konuşulacak Renklerden Biri De Pembe

Pembe rengi uzaydaki de kadınların kuşkusuz ki hiçbir zaman vazgeçemediği renklerden bir tanesidir. Son zamanlarda daha açık ve pastel tonlarının sıklıkla karşımıza çıktığı pembe renginin aslında onlarca tonu bulunuyor.

moda renkler
moda renkler

Pembenin bütün tonlarını gerek abiye elbiselerde, gerek günlük elbiselerde, gerek pantolonlarda, gerek ayakkabılarda gerekse çantalarda sık sık görebiliyoruz. Genç yaşlı fark etmeksizin herkesin kullanmaktan vazgeçmediği pembe renginde bu sezon fuşya ile büyüleneceğiz. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza fuşya ve fuşya dair bazı trendlerden söz etmek istedik.

Fuşya Trendi

Bu sezon yaza da damgasını vuracak ilk renklerden biri özellikle de koyu tonu olan fuşya sık sık karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Moda uzmanları pembe rengini  ton sür yaparak kullanmamızı tavsiye ediyor. Aynı rengin farklı tonları ile baş başa bir kombin yapabilirsiniz.

pembe modası
pembe modası

Aslında fuşya pembenin gücünü iki katına çıkaran bir renk. Çünkü daha dikkat çekici bir etki bırakıyor. Kışın özellikle büyük beden kazaklarda tercih edilen, yine volanlı eteklerde de sıklıkla kullanılan fuşya yazın da dolaplarınızı dolduracak.