Beyaz Eşya Arızalarına Hızlı Çözüm

Beyaz eşya gündelik yaşamın olmazsa olmaz ürünleri olmuştur. Sektörünün en beğenilen ve bilinen markalarından olan Arçelik, dünya markası olması başarısını satışa sunduğu beyaz eşyaların kalitesi ile birlikte satış sonrası gösterdiği servis desteği ile sergilemiştir.

Diğer beyaz eşya markalarına oranla çok geniş satış ve servis desteğine sahip olan Arçelik ülke genelinde birçok il ve ilçede oluşturulan servis noktaları bakım, montaj ve arıza konuların servis hizmeti sunar. Arçelik’in servis hizmeti verdiği illerden birisi de Bursa olmuştur. Arçelik Servisi Bursa, 12 noktada oluşturulan servis yerleri ile müşterilerinin taleplerini sonuçlandırmaktadır.

Bursanın Her Yerinde Geniş Servis Ağı

Bursa Arçelik servisi Osmangazi, Nilüfer, Gemlik, İnegöl, Yenişehir, Gürsu, İznik, Karacabey, Mudanya, Yıldırım, Mustafakemal Paşa ve Orhangazi bölgelerinde oluşturulmuştur. Kalitenin güven ve tecrübe ile birleştiği Bursa Arçelik servisinde güler yüzlü ve sorunsuz hizmet anlayışı ve sorumlu işçilik ilkeleri doğrultusunda çalışmalar yapılmıştır.

Sınırsız ve Sorumlu Hizmet

Beyaz eşyalarınızda yaşabileceğiniz olası herhangi bir sorunda Arçelik’in yetkili servislerini arayarak makinelerinizin arızası en kısa sürede tespit edilerek tamir edilmekte ya da uygun yedek parça ile değiştirilmektedir. Arçelik beyaz eşya modellerinin her birinin yedek parçalarının yer aldığı servislerde yapılan işlemler kayıt altına alınmakta ve faturalandırılmaktadır.

Türkiye’nin beyaz eşya konusunda en beğenilen firması olan Arçelik Bursa’nın servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak iletişim adreslerini görmek için servis hizmet noktalarının yer aldığı www.serviste.com internet adreslerini ziyaret edebilirsiniz.