Atrium Paris Kuaför ve Bülent Yılmaz

Kuaförlük mesleği eğitimin yanında deneyimle gelişen ve gelişen bir meslektir. Bu mesleğin en iyi şekilde yapılabilmesi için bunların yanı sıra müşterinin istekleri ve bu istekler doğrultusunda ona en çok yakışacak olan ile ortak görüşte birleştirilmesidir. Bu anlamda oldukça zor olan bu meslek aynı zamanda da eğlenceli ve zevkli bir serüven olarak anılır.

saç tasarım uzmanı
saç tasarım uzmanı

Bülent Yılmaz Kimdir?

Bu serüvende yerini alan Bülent Yılmaz kuaförlük mesleğine ilk başladığı günden bu güne eğitim alanında da deneyim alanında da kendini sürekli geliştirmiş olan bir kişiliktir. İktisat mezunu olan Bülent Yılmaz kuaförlük mesleğini seçerek yıllarca aynı mekânda müşterilerine hizmet vermeyi sürdürüyor. Mesleğini büyük özveri ve keyifle yapıyor.

saç tasarım uzmanı
saç tasarım uzmanı

İtalya, Almanya ve Fransa gibi ülkelerde almış olduğu eğitime yurt içi eğitim seminerleri ile birleştiren Bülent Yılmaz 1989 yılından beri mesleğini Atrium Paris Kuaför de gerçekleştiriyor.

saç tasarım uzmanı
saç tasarım uzmanı

Kaynak saç (görünmez mikro nano, halka kaynak, mikro jel, keratin kaynak, mikro kapsül)saç da ışık, saç renklendirme uzmanlık alanları içersindedir. Kaliteden ödün vermeden aynı adreste mesleğini yapmayı sürdürüyor.