Android 7.0’da Beklenen Özellikler

Teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte artık yaşamın her alanında kendisine yer bulmaya başlayan modern akıllı cihazlar ve diğer tip teknoloji ürünler ile pek çok alanda önemli kolaylıklardan ve yeni nesil avantajlardan yararlanılabiliyor.

android
android

Özellikle de akıllı cep telefonları ile artık yaşamın her alanında son derece kaliteli çözümlerden yararlanılabiliyor. Günümüzde akıllı cep telefonlarının en popüler mobil işletim sistemi olarak ön plana çıkan Android mobil işletim sistemi, her yeni sürümü ile pek çok yeni özelliği kullanıcılara sunuyor.

Farklı Sürüm İsimleri

Google tarafından satın alınmasının ardından hızlı bir gelişim sürecine giren Android mobil işletim sisteminin yeni sürümü Android 7.0 sürüm numarası ile kullanıcılara sunulacak yeni versiyonun Nutella, Nestle, Nougat ya da Neopalitan isimlerinden herhangi birisi ile adlandırılması tahmin ediliyor.

android
android

Samsung ve LG gibi ekran bölme özelliğinin Android işletim sistemi üzerinde varsayılan bir özellik olarak da sunulması tahmin ediliyor. Android 7.0 isimli sürümde koyu ara yüz seçeneği ile de sunulabileceği tahmin ediliyor. Koyu ve açık yüz seçeneklerinin yanı sıra düşünülen bir diğer özellik ise önceki sürümlerde hazırlanmış ve resmi Android temaları yer alacak şeklinde tahmin ediliyor.