Ahşap Boyama

Strese ve depresyona son derece iyi gelen hobi uygulamalarından olan ahşap boyama eskiyi değerlendirme yönünden de son derece yararlıdır.  Mutfağınız, oturma odanız, yatak odanız ve hatta salonunuzda harikalar yaratabileceğiniz ahşap boyama uygulamaları ile eski olan mobilyalarınızı yenileyebilir ya da yenilerini tasarlayabilirsiniz. Eski olan eşyanızı atmak yerine yenileme ile bir müddet daha kullanmak bütçenizi korurken size de iyi gelecektir.

ahşap boyama
ahşap boyama

Çok ünlü markaların rengârenk olan mutfak malzemelerini kendiniz yaptığınızda daha ekonomik çözümler bulmuş olacaksınız. Peçete dekupaj uygulaması ile yapacağınız tepsi, baharat takımları, sehpalar evinize ayrı bir hava katacak olup evinizin girişine koyacağınız şık posta kutusu da oldukça dekoratif bir çözüm katacaktır.

Ek Gelire Dönüştürme

Bunların yanı sıra tasarlamış olduğunuz birçok uygulamanızı satarak ek gelir de elde edebilirsiniz. Peçete dekupajı ile yaptığınız ürünlerinize kurdele gibi minik detayları ekleyerek oldukça güzel ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

ahşap boyama
ahşap boyama

İster çevrenize ister semtinizde bulunan bir dükkan ile anlaşarak satış yapabileceğiniz bu tasarımlarınızı çeşitli el emeği ürünlerini satan sitelerde de yayımlaya bilirsiniz.