Yeni Sezon Moda Renkleri

2019-2020 sonbahar kış sezonunda moda olan renk seçimleri ile gardırobunuzda yenileme işlemine başlayabilirsiniz. Eğer geçen sene moda olan renklerin bu senede aynı şekilde moda olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yeni sezon içinde farklı renk seçimleri moda olarak tercih edildi ve sonrasında ise markaların koleksiyonlarında da kendilerine yer buldu.

moda renkler

Hardal Sarısı

Hardal sarısı rengini yeni sezon içinde sıklıkla göreceğiniz. Hardal sarısı rengi ile hazırlanan kazak ve bluzların yanı sıra şık dış giyim ürünlerinin de vazgeçilmez rengi olarak karşımıza çıkacak.

Biber Kırmızısı

Biber kırmızı rengi yeni sezonda en çok üst giyim parçalarında yer alıyor. Özellikle bluzlarda kendine yer edinen renk aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile de uyumlu bir bütünlük yakalayarak farklı kombin seçimlerinde de yer alıyor.

Toz Pembe

Pembe rengini seviyorsanız yeni sezon tam da size göre diyebiliriz. Sadece üst değil aynı zamanda alt giyimde de tercih edilen toz pembe birçok giyim parçası ile karşımıza çıkacak.

Koyu Bordo

Koyu bordo renk seçimleri sadece üst giyim değil aynı zamanda pantolon ve etek tercihlerinde de yer aldı. Yeni sezonda koyu bordo rengi ile hazırlanmış olan koleksiyon parçalarını satın alabilirsiniz.

Kahve Tonları

Yeni sezonda kahvenin her tonunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kahve tonları ile hazırlayacağınız kombinasyon ise yeni sezon modası için son derece uygun olan tercihler arasında yer alıyor.