Tesettür Abiye Modası

Davetlere özel tesettür abiye modelleri bu sezon can alıcı renkleri ile kapalı bayanlarımıza sunulmuştur. Nişan ve tüm davetlerde özellikle saten elbiseler tesettürlü bayanların tercihleri arasında yerini alıyor. Bel kısmından sonra genişleyen elbise modelleri tercih edilen modeller arasında yerini almıştır. Elbiselerin üzerine özellikle işlemeli ceket modelleri çok tercih edilen bir seçenektir.

Tesettür Abiye Modası
Tesettür Abiye Modası

Narçiçeği ve bordo tarzını saten elbise modellerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uyumlu bir eşarp ve sade topuklu ayakkabı modelleri ile kıyafetiniz bütünlük kazanacaktır. Dantel işlemeli modeller ise oldukça güzel bir hava katıyor. Tesettür modasında bele oturan ceketler ve işlemeli modeller ise elbiseniz sade olsa dahi göz alıcı hale sokabilir.

Tesettür Abiye
Tesettür Abiye

Uzun balıkçı tarzında olan elbise ve etek modelleri tesettür modasında yerini almış durumdadır. Etek ve ceket ile uyumu yakalayabilirsiniz. Kolları dik olan modellerin beline kemer taktığınız zaman elbisenin havası bir anda değişecektir. Elbise ve desen seçiminde tesettür modası bu sezon oldukça canlı renklerdedir. Şıklığınızı tamamlayacak renk modelleri ile sizler gecenin en şık bayanı olacaksınız.