Tavan Çıta Modelleri

Tavan çıta modelleri tercih ederseniz çok sayıda alternatif tarzda dekorasyon uygulanan mekanlarınız da farklılaşır.

Tavan çıta modelleri son dönemde popüler oldu. Çünkü iç dekorasyon söz konusu olduğunda birçok alternatif de ön plana çıktı. Bu ürünler tavana farklı dekorasyon stilleri katmak için kartonpiyerin klasikliğini geri plana attı. Yani daha modern, daha matematiksel stiller yaratmak isteyenler için çok kullanışlı hale geldiler.

Bu ürünlerle duvar ve tavan dekorasyonuda özel uygulamalar ortaya çıktı. Tavan ve duvarlardaki yerlerde tercih edeceğiniz tasarımların fark yaratması söz konusu olduğunda çıta olarak tercih edeceğiniz çok sayıda ürünü de beraberinde tercih etmeniz mümkün oldu. İç dekorasyon uzmanları bu konuda yaratıcı çözümlere imza atıyor. https://www.canotomotiv.com.tr/tavan-citasi bu ürünlerin daha farklı amaçla kullanıldığı otomobiller için olanını satmaya başladı.

Aracınızın daha şık ve modern görünmesi için tercih edilen bu ürün aynı zamanda bagaj desteği de sağladığından önemlidir. Hem iç tavan hem de dış tavan döşemesinin uyumu açısından bu ürünlerde de birçok renk seçeneği bulunuyor.

Bagaj Çıtası Özellikleri

Araçlarınıza ekleteceğiniz bu ürünler, son derece zararsızdır. Ayrıca aracınızın daha şık görünmenizi sağlayan ürünler arasındadır. Özellikle bagajlarda yer alan birçok eşyanın kolayca taşınmasına yardımcı olmaktadır. Bagaj çıtası genelde karşılıklı olarak takıldığı için bir çift olarak sipariş edilmektedir. Can Otomotiv size bu ürün konusunda yardımcı olacaktır.

Montaj konusunda sorun yaşamamanız için uzman olan kişilerden yardım almanız gereklidir. Aracın üzerinde bu parça araca herhangi bir zarar vermeden uygulanabilir. Ancak bilinçsizce monte edilmeye çalışılması durumunda ciddi bir çizik riski de beraberinde gelecektir.

Bagaj Çıtası Fiyatları

Bagaj çıtası fiyatları söz konusu olduğunda birçok değişik fiyat listesi dikkate alınacaktır. Kaliteli olduğu gibi şık da görünen bu ürünleri tercih ettiğinizde aracınız aynı zamanda şık bir görünüme de kavuşacaktır. Ürünün kalitesine göre değişen bu ürünleri kullanmak istediğiniz alanlarda uygun boyut ve stilde olup olmadığını keşfetmelisiniz. Bagaj çıtası fiyatları için Can Otomotiv’den bilgi alabilir, online olarak sipariş verebilirsiniz.