Sıcak Hava Üniteleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, insanların içerideki zamanları artıyor ve bu ortamın konforu daha önemli hale geliyor. İşyerleri, okullar, hastaneler, restoranlar, sinemalar gibi birçok insanın bulunduğu kapalı alanların konforlu koşullarında ortam havasını koruyarak insanlara daha mutlu ve daha verimli bir şekilde ulaşmak mümkündür. Çalışmalar, rahat ortamlardaki insanların, olmayan ortamlardaki insanlardan daha mutlu ve daha üretken olabileceğini göstermektedir. Kapalı ortamlar, bu ortamların iklimlendirilmesi ve havalandırılması ile istenen konfor koşullarında korunabilir. İç mekan klimasıyla, dış ortam havası altında ortam havası bağımsız olarak ısıtılır ve ortam havası temiz hava sağlanarak çevreye temiz hava sağlanarak arttırılır. Klima için kullanılacak cihazı doğru bir şekilde seçmek için ısıtma ve soğutma yüklerinin doğru ve doğru bir şekilde hesaplanması gerekir.

Tercih Edilme Dönemleri

Kış aylarının sert olduğu alanlarda, ısıtıcıyı kanal sisteminin kanal bağlantılarının önüne yerleştirmek ve havalandırma sistemi tarafından sağlanan hava sirkülasyonu ısıtma sağlar. Bu tür uygulamalarda, dış sıcaklıktan bağımsız olarak hava ile ısıtmak da mümkündür.

Özellikleri

Dışarıdan bağlanan ve dönüş havasıyla karıştırılan ve sisteme gönderilen bir kanal aracılığıyla iç ünitenin arkasından temiz hava tahliye edilir. Temiz hava kanalı kontrol edilir ve havayı temiz hava kadar dışarı çeken bir aspiratöre bağlanarak sağlıklı havalandırma sağlanır. Dikkate alınması gereken bir başka nokta da saat başına hava değişimi miktarıdır. Temiz hava miktarı bu değişikliğe göre belirlenmelidir.
Teknolojinin gelişmesiyle, insanların kapalı olma zamanı önemli ölçüde artar. Bu, sıcak hava cihazlarına duyulan ihtiyacın altını çizmektedir. Zamanın artması, insanların daha konforlu konaklama yerleri aramasını sağlayabilir. sıcak hava üniteleri, işyerleri, alışveriş, restoranlar, okullar ve sinemalar gibi yerlerde daha sağlıklı ortam havası sağlayan ürünlerdir.

İç Mekanlarda Tercih

İç mekanda filtre edilmesi gereken hava üniteleri, ortam hava kalitesini artırabileceğiniz ünitelerdir. Isıtma işlemini dış ortamdan bağımsız olarak gerçekleştirebileceğiniz ve havayı temizleyebileceğiniz hava üniteleri, dış koşullardan etkilenmeden kullanabileceğiniz ürünler arasındadır.

Birinci sınıf  hava üniteleri üretilir ve çevre dostu olarak sunulur. Sıcak hava cihazları arasında farklı kullanım alanlarına sahip üniteler bulunmaktadır. Seçim sırasında kullanım alanlarınızı, bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı dikkate almak yeterli olacaktır. Doğru seçimi yaparsanız, uzun yıllar kullanabileceğiniz sıcak hava cihazlarına sahip olabilirsiniz.

Fiyatları

Ek bakım veya onarım gerektirmeden kullanabileceğiniz  hava ünitelerinin fiyatları, seçilecek ürünün modeline ve teknik detaylarına bağlı olarak değişebilir. Resistans pazarındaki ürünler arasında herkesin bütçesine uyarlanabilen sıcak hava modelleri yer alıyor. Bu hava ünitelerini güvenilir bir şekilde kullanmak ve işinizi hızlandırmak istiyorsanız, direnç pazarını seçebilirsiniz.

Rezistans Market hava üniteleri farklı sektörlerde kullanabileceğiniz sıcak hava üniteleri olarak öne çıkıyor. Müşterilerinizi de memnun edebilecek ve insan sağlığı için herhangi bir riski bulunmayan sıcak hava cihazları hakkında ayrıntılı teknik bilgi almak isterseniz veya fiyat bilgisine erişmek istiyorsanız, Resistans pazar ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Varyasyon Hakkında

Sıcak su, buhar veya elektrik dirençlerinden ısıtılacak alana ısı aktarma yönteminde birçok varyasyon vardır. Eski binalarda en yaygın ısı dağıtıcı ve radyatör. Buhar veya sıcak su, değişen uzunluklarda üretmek için birbirine bağlanabilen içi boş bölümler arasında dolaşır. sıcak hava üniteleri genellikle bir odanın dış duvarları boyunca yerleştirilir. Ortam havası radyatörün altına ve önüne girer ve ısıtıldığında radyatör bölümleri arasında dikey olarak yükselir ve üstten boşalır. Odadaki soğuk havada daha az yoğun olan ısıtılmış hava, havayı yükselten ve yükselten soğuk havayı yükseltir ve değiştirir. Konvektörler, daha küçük ısı transfer yüzeylerindeki radyatörlerden ve aynı “baca” efektini kullanarak ısıtılmış bir hava akışını odaya düzgün bir şekilde yönlendirmek için tasarlanmış bir kabinin dibine yerleştirilmiş giriş ve çıkışlardan farklıdır.

 

Ürünleri incelemek için firmanın resmi sitesini https://www.rezistansmarket.com/sicak-hava-uniteleri inceleyebilirsiniz.