Şeffaf Diş Teli ile Estetik Görüntü

Dişlerinizin yapısından memnun değilseniz ve doktorunuz diş teli ile düzeleceğini söylüyorsa estetik olarak kaygılar yaşamaya başlamış olabilirsiniz. Birçok kişide görüp estetik açıdan beğenmediğiniz diş telleri için artık şeffaf diş telleri hizmet veriyor ve bu da daha estetik bir görüntü olmasını sağlamış oluyor.

diş kontrolü

Şeffaf Diş Telleri Daha Mı Pahalı

Elbette estetik olarak kaygı yaşıyorsanız ve şeffaf diş telini tercih ediyorsanız ücret olarak bir miktar daha hatta 3 kat daha fazla bir ödeme yapmanız gerektiğini de unutmayın. Sonuç olarak doktorunuzun tedavi süresine bağlı olarak buna deyip değmeyeceğine kendiniz karar verebilirsiniz. Örneğin bir yıllık bir tedavi deniliyorsa bizce şeffaf olan birinci öncelik olarak tercih edilmelidir.

Her doktor farklı bir tedavi süresi uygulayabilir ve farklı ücretlendirme de sunabilir. Bu sebeple en doğru bilgilendirme doktorunuzun vereceği olacaktır. Semtten semte bile doktor fiyatlarının değiştiğini zaten biliyorsunuz. Dolayısı ile biraz araştırma yapmakta fayda var.

Diş Teli Sonuç Verir Mi?

Diş teli ilk çıktığında nedense sadece çocuklara uygulanır gibi bir kanı vardı. Oysa artık yaşın öneminin olmadığı ortaya çıkıyor. Önemli olan doktorlarınızın buna onay vermesi ve diş telleri ile diş tedavinizin yapılıp yapılamayacağı olacaktır. Bazen 20 yaşında ki biri için diş teli uygun olmayabilir ama 50 yaşında ki birisi için uygun olabilir.