Modern Yöntemlerle Görünmez Saç Kaynak

Saç kaynak yöntemleri kişilerin saç tiplerine göre farklı yöntemlerle uygulanır. Mikro jel kaynak uygulamaları ya da halka kaynak yöntemleriyle saçlarınıza görünmez saç kaynak modellerinden birini seçebilirsiniz. Saç derisine zarar vermediği için güvenli şekilde uygulanır. Özel solüsyonlarla saç diplerine yapıştırılır. Saçlardan kolay şekilde çıkar.

saç kaynak modeli
saç kaynak modeli

Görünmez Saç Kaynak ve Etki Süresi

Saç kaynaklar yapılışlarına göre saçta kalma süreleri farklı. Mikro jel saç kaynakları saçta 8 ay gibi bir süreyle kalır. Boncuk ya da diğer adı halka kaynak yönteminde yapıştırıcı kullanılmadığı için saçlarda 14 hafta gibi bir süre etkili olur. Saçlarınız daha hacimli ve gür görünür.

saç kaynak
saç kaynak

Saç kaynak yöntemleri mutlaka uzman kadrolara yaptırılmalı. Sizlerin yüz tipine uygun saç modellerini sizlere önerirler. Saçlarınız çok kısa olsa da rahatlıkla kaynak saçlardan yararlanabilirsiniz. Modern gösterir ve kendinizi havalı hissedersiniz. Özellikle saçlarınız uzatamayan bayanlar için bir kurtarıcı. Özel makineler eşliğinde titiz bir çalışma ile saçlara uygulanır. Saçlarınız kısa sürede dolgun ve hacimli bir görünüme kavuşur.