Lazerle Leke Tedavisi

Cilt sağlığına önem veren kişiler için cildin sağlıklı, temiz, parlak ve lekesiz görünmesi çok önemlidir. Dış görünüşüne dikkat edenler sağlık ve parlak bir cildi kolaylıkla elde edebilirken lekesiz bir cilt elde etmek diğerlerine oranla oldukça zor.

Çünkü cilt üzerinde oluşan lekeler vücut tarafından üretilir bu nedenle de yıkamayla, kozmetik ürünleriyle geçmez.

Lazerle leke tedavisi
Lazerle leke tedavisi

Cilt üzerinde oluşan lekeler doğuştan olabileceği gibi sonradan da oluşabilir. Doğuştan gelen cilt lekelerinin en bilineni çillerdir. Güneşin zararlı ışınları, yaşlılık, aşırı makyaj ve kozmetik ürünleri kullanımı ve solaryum gibi etkenler lekelerin oluşmasına neden olur.

Cilt üzerinde özellikle de yüz bölgesinde melamin hücrelerin fazla çalışmasından lekeler oluşur. Leke tedavisi ile yüzde ve cildin herhangi bir yüzeyinde oluşan lekeler temizlenebiliyor.

Cilt Lekelerinde Tedavi Yöntemleri

Sağlık ve estetik nedeniyle önemli bir konu olan leke tedavisi uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Ankara’da hizmet veren Dermatolog Fulya Tezel; karbon peeling, CO2 fraksiyonel lazer, mezoterapi ve PRP gibi farklı tedavi yöntemlerini kişiye özel olarak uyguluyor.

Leke tedavisi fiyatları, seansları gibi bilgilere http://drfulyatezel.com/tedavi-13-leke-tedavisi.html üzerinden ulaşabilir ve lekelerinizden sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz.